Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

O nás + reference

  • 40 let zkušeností
  • Zkoušky evropské asociace servismenů raket ERSA 
  • Laboratorní testy strun předních výrobců a jejich srovnání
  • Špičkové vybavení na servis a diagnostiku raket
  • Rozsáhlá databáze  kombinací nejvhodnějšího napětí výpletu dle typu a věku hráče, dle typu raket, jejich hmotnosti, hustoty výpletu, šířky rámu, jejich vyvážení atd.
  • Nyní měření výpletu a diagnostika Vašich raket ZDARMA.

 

Chcete ušetřit peníze?

Chcete se zlepšovat?

Chcete předejít zraněním?

Chcete kvalitní tenisový servis?

Chcete výhodně spolupracovat? - velkoobchodní ceník zde

 

 

Chcete ušetřit peníze?

Hráč trénuje 3 hodiny v týdnu s trenérem v hale. To je minimálně 8400 Kč měsíčně – při hodině tréninku za cca 350kč a hodině v hale za cca 350 Kč. Počítáno bez dopravy a další režie. Ve většině případů hráč hraje s nevhodným typem rakety nebo nevhodným výpletem. A hlavně se špatným napětím výpletu. Tím zbytečně utratí desítky tisíc korun ročně a jeho hra nikdy nemůže být dobrá. Navíc nevhodně servisovaná raketa je příčinou zranění!

 


Chcete se zlepšovat?

Pletl jsem 10 leté hráčce po dobu tří let. Když jsme začínali, byla na celostátním žebříčku kolem 120 místa. A i díky mému kvalitnímu servisu se dostala na druhé místo CŽ a stala se členkou juniorských reprezentací. Rakety jsme pravidelně přeplétali a používali osvědčený, nejpružnější a šetrný výplet. Neustále se zlepšovala. Po dobu mého servisu, i při intenzivní hře, nikdy nebyla zraněná.

Většinou to probíhá tak, že přijde zákazník a bavíme se obecně o tenisu, kde kdo hraje, s jakou raketou a výpletem, na kolik kg plete a podobně. Klasický případ: Otec se synem v žákovském věku se vrací z neúspěšného turnaje. Dvakrát 1:6 v prvním kole. Ptám se s čím hraje a nabízím mu mé služby. Pán si bere vizitku se slovy, že on i jeho syn pletou dlouhá léta u jejich místního vyplétače a odjíždí. Během čtrnácti dnů se vrátí se 2 raketami svého syna a já po přeměření naším přesným měřícím přístrojem zjišťuji, že obě rakety jsou naprosto nehratelné. Pletu je výpletem a napětím, které si myslím, se svými mnohaletými zkušenostmi, že odpovídá věku a hernímu stylu jeho syna. Byl jsem zvědav na jeho reakci. Asi po týdnu vidím vcházet do naší prodejny NIKEspeciálka pána se 2 raketami. A byl to otec syna, kterému jsem před týdnem pletl. Že syn je spokojený  a nyní jde i on se svými raketami, že dříve hrál závodně a chce je také přeplést. Rozdíl ve hře se špatně a dobře vypletenou raketou je obrovský. Nechte si proto nyní zdarma u nás změřit kvalitu Vašeho výpletu naším přesným měřícím přístrojem! 


Chcete předejít zraněním?

Jak velmi důležitý je správný výplet dokládá i tento příběh. Do našeho servisu přišel hráč, který chtěl prodat své rakety, že ho bolí ruka a nemůže hrát. Chtěl si hned u nás koupit jiné. Přeměřil jsem napětí výpletu v raketách, které chtěl prodat. A zeptal se ho, jak dlouho má výplet v raketách. Výplet byl nejen typově nevhodný pro druh rámu jeho rakety, ale ještě byl o dost kg špatně napnutý. Navrhl jsem, že mu jeho rakety napletu správně, že je zbytečné utrácet za nové. Zhruba po měsíci mi radostně volal, že moc děkuje, že hrál halový turnaj a během víkendu hrál dvouhry i čtyřhry. Po x hodinách na kurtu si tenis zase pěkně užil a ruka je v pořádku.

 

Chcete kvalitní tenisový servis?

Zodpovědný vyplétač před Vámi zkontroluje svoji práci. Pomocí digitálního měřiče Vám ukáže, na kolik kg vypletl Vaši raketu. Tímto si i ověří, jestli má správně seřízený vyplétací stroj. Toto Vám zaručuje, že za své peníze máte kvalitní služby.

 

Chcete výhodně spolupracovat?

Nyní diagnostika Vašich raket ZDARMA

Navštivte náš servis + obchod značkového a nejen tenisového zboží NIKE.

Nabízím výhodnou spolupráci hráčům + vyplétačům - velkoobchodní ceník zde

 

Recenze zákazníků

 

  

 

Galerie

 

Je Vaše raketa servisována správně? Někdo to vypletl špatně, mělo to být na 24 kg a má to 16 kg...nabízíme proto spolupráci Vám i Vašemu vyplétači

 

 

Náš servis, požadavek zákazníka 23kg napětí výpletu

 

Vaše hra bude přesnější - otestujte ideální vlastnosti našeho výpletu - kontaktujte nás